Mācies

L - Lielā zāle;    M - Mazā zāle;    E - Eksāmenu zāle;    P - Pārventa;    MU - Multimediju zāle
  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
MDatorgrafikas un datoranimācijas pamati (1. grupa)Dace Kamela
LDigitālā foto un video pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
ERobotika (1.c grupa)Inguss Blaudums
PDatorzinību pamatiArnita Vaitkus
MDigitālā mājturība (1.a grupa)Māra Šlikaite
LDigitālā foto un video pamati (2 grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
ERobotika (1b. grupa)Inguss Blaudums
PProgrammēšanas pamati (1. Pārventas grupa)Baiba Grīnfogele
MDigitālā mājturība (2.a grupa)Māra Šlikaite
LDatorzinību pamatiArnita Vaitkus
ERobotika (1b. grupa)Inguss Blaudums
PDatorzinības 1. klasei (Pārventa)Baiba Grīnfogele
MPrāta spēles (1. grupa)Lāsma Mencendorfa
LProgrammēšanas pamati (1. VDC grupa)Ilze Grinfogele
ERobotika (1.d grupa)Kārlis Grundšteins
PDigitāli vizuālā māksla (Pārventa)Māra Kalneja
MDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Baiba Grīnfogele
LDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
ERobotika (1.a grupa)Kārlis Grundšteins
16:30 - 18:00
MDatorgrafikas un datoranimācijas pamati (2. grupa)Dace Kamela
LDigitālā foto un video pamati (3. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
ERobotika (2.b grupa)Inguss Blaudums
MUDronu skola (1.a grupa)Elvijs Īvāns
MDigitālā mājturība (3. grupa)Māra Šlikaite
L3D datorgrafikas pamati (1.a grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
EDigitālā mājturība (2.b grupa)Māra Kalneja
PProgrammēšanas pamati (2. Pārventas grupa)Baiba Grīnfogele
MDigitālā mājturība (4. grupa)Māra Šlikaite
LTehnoloģijas lietpratējiemEdgars Šifers
ERobotika (2.b grupa)Inguss Blaudums
MUDronu skola (2. grupa)Elvijs Īvāns
MPrāta spēles (2. grupa)Lāsma Mencendorfa
LProgrammēšanas pamati (2. VDC grupa) Ilze Grinfogele
ERobotika (2.a grupa)Kārlis Grundšteins
MDronu skola (1.b grupa)Elvijs Īvāns
LProgrammēšanas pamati (3. VDC grupa)Ilze Grinfogele
ERobotika (2.a grupa)Kārlis Grundšteins
18:15 - 19:45
MJAVA programmēšana (1. grupa)Edgars Garšneks
L3D datorgrafikas pamati (1.b grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
MJAVA programmēšana (2. grupa)Edgars Garšneks
LDigitālā foto un video pamati (4. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
LDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
EDigitālā inženieru laboratorijaInguss Blaudums
MMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
LMājas lapu programmēšanaVeronika Garšneka
ERobotika (3. grupa)Kārlis Grundšteins
ERobotika (3. grupa)Kārlis Grundšteins
Pirmdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDatorgrafikas un datoranimācijas pamati (1. grupa)Dace Kamela
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleRobotika (1.c grupa)Inguss Blaudums
PārventaDatorzinību pamatiArnita Vaitkus
16:30 - 18:00
Mazā zāleDatorgrafikas un datoranimācijas pamati (2. grupa)Dace Kamela
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (3. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleRobotika (2.b grupa)Inguss Blaudums
18:15 - 19:45
Mazā zāleJAVA programmēšana (1. grupa)Edgars Garšneks
Lielā zāle3D datorgrafikas pamati (1.b grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Otrdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (1.a grupa)Māra Šlikaite
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (2 grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleRobotika (1b. grupa)Inguss Blaudums
PārventaProgrammēšanas pamati (1. Pārventas grupa)Baiba Grīnfogele
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (3. grupa)Māra Šlikaite
Lielā zāle3D datorgrafikas pamati (1.a grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleDigitālā mājturība (2.b grupa)Māra Kalneja
PārventaProgrammēšanas pamati (2. Pārventas grupa)Baiba Grīnfogele
18:15 - 19:45
Mazā zāleJAVA programmēšana (2. grupa)Edgars Garšneks
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati (4. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Trešdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (2.a grupa)Māra Šlikaite
Lielā zāleDatorzinību pamatiArnita Vaitkus
Eksāmenu zāleRobotika (1b. grupa)Inguss Blaudums
PārventaDatorzinības 1. klasei (Pārventa)Baiba Grīnfogele
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (4. grupa)Māra Šlikaite
Lielā zāleTehnoloģijas lietpratējiemEdgars Šifers
Eksāmenu zāleRobotika (2.b grupa)Inguss Blaudums
Jaunrades namsDronu skola (2. grupa)Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
Lielā zāleDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
Eksāmenu zāleDigitālā inženieru laboratorijaInguss Blaudums
Ceturdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zālePrāta spēles (1. grupa)Lāsma Mencendorfa
Lielā zāleProgrammēšanas pamati (1. VDC grupa)Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleRobotika (1.d grupa)Kārlis Grundšteins
PārventaDigitāli vizuālā māksla (Pārventa)Māra Kalneja
16:30 - 18:00
Mazā zālePrāta spēles (2. grupa)Lāsma Mencendorfa
Lielā zāleProgrammēšanas pamati (2. VDC grupa) Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleRobotika (2.a grupa)Kārlis Grundšteins
18:15 - 19:45
Mazā zāleMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
Lielā zāleMājas lapu programmēšanaVeronika Garšneka
Eksāmenu zāleRobotika (3. grupa)Kārlis Grundšteins
Piektdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Baiba Grīnfogele
Lielā zāleDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleRobotika (1.a grupa)Kārlis Grundšteins
16:30 - 18:00
Mazā zāleDronu skola (1.b grupa)Elvijs Īvāns
Lielā zāleProgrammēšanas pamati (3. VDC grupa)Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleRobotika (2.a grupa)Kārlis Grundšteins
18:15 - 19:45
Eksāmenu zāleRobotika (3. grupa)Kārlis Grundšteins