IKT nozares pārstāvji pulcēsies pasākumā “Ventspils ICT cluster Meetup” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

IKT nozares pārstāvji pulcēsies pasākumā “Ventspils ICT cluster Meetup”

Otrdien, 18. oktobrī, Ventspils Digitālais centrs organizē pasākumu “Ventspils ICT cluster Meetup”. Pasākumā aicināti piedalīties Ventspils informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozarē strādājošo uzņēmumu un iestāžu pārstāvji un tas tiek rīkots, lai veicinātu informācijas apmaiņu Ventspils IKT uzņēmumu un iestāžu starpā.

Šī būs pirmā reize, kad Ventspils IKT nozares uzņēmumu un iestāžu pārstāvji pulcēsies uz šāda veida pasākumu, taču plānots, ka informācijas apmaiņu veicinoši pasākumi tiks organizēti regulāri.

Pirmo pasākumu vadīs Latvijas Digitālais čempions, firmas Itero.eu dibinātājs un informācijas tehnoloģiju raidījuma “Nākotnes parks” vadītājs Reinis Zitmanis, īpašie viesi būs uzņēmumu “Accenture Latvia” un “TestDevLab” pārstāvji, kas iepazīstinās ar uzņēmumu darbību un mērķiem. Papildus tam norisināsies paneļdiskusija par tēmu “IKT speciālistu mobilitāte – gatavība dzīvot un strādāt Ventspilī”. Pasākums norisināsies Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” (Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils) telpās.

Pasākuma programma:

15:00 Pasākuma atklāšana.

15:10 Ventspils pilsētas domes izpilddirektora vietnieka IKT jomā Egona Spalāna prezentācija par Ventspils IKT nozares attīstības stratēģiju un rīcības plānu 2014. – 2020. gadam un Ventspils IKT pilotprojektu programmu.

15:40 Uzņēmuma „Accenture Latvia” prezentācija par uzņēmuma darbību un mērķiem.

16:00 SIA "TestDevLab" prezentācija par uzņēmuma darbību un mērķiem.

16:20 Iepazīšanās ar Zinātnes un tehnoloģiju muzeju „Kurzemes Democentrs” .

16:50 Paneļdiskusija “IKT speciālistu mobilitāte – gatavība dzīvot un strādāt Ventspilī”, uzkodas, informācijas un pieredzes apmaiņa neformālā gaisotnē.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā līdz 15. oktobrim šeit: www.ej.uz/clustermeetup.