Iespēja pieteikties Adobe Photoshop apmācībām Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Iespēja pieteikties Adobe Photoshop apmācībām Digitālajā centrā

Ventspils Digitālais centrs aicina interesentus uz intensīvo apmācību kursu  “Adobe Photoshop pamati”. Lai piedalītos apmācībās, kursu dalībniekiem jābūt labām priekšzināšanām darbā ar datoru un apņēmībai strādāt intensīvi.

Apmācībās tiks dota iespēja apgūt prasmes strādāt ar datorgrafikas programmas Adobe Photoshop pamatfunkcijām: strādāt ar slāņiem un attēlu laukumiem (laukumu iezīmēšana, saglabāšana, modificēšana), kā arī ar attēlu uzlabošanu, saglabāšanu un druku.

Nodarbības notiks nelielā grupā, līdz 8 dalībniekiem, Ventspils Digitālajā centrā, un tās vadīs pasniedzēja Kristīne Dzene. Pasniedzējai ir plaša pieredze datorgrafikā un maketēšanā, tajā skaitā dažādu Ventspils reklāmu veidošanā.

Mācību kursa ilgums ir 16 akadēmiskās stundas, kas tiek organizēts 6 nodarbībās trešdienās: 9., 16., 23., 30. novembrī, 7. un 14. decembrī no plkst. 17.30-19.30. Maksa par apmācību kursu vienam cilvēkam: EUR 56,00. Pieteikšanās līdz 7. novembrim www.ej.uz/photoshop2016 vai aizpildot pieteikuma anketu šeit:

Sīkāku informāciju par kursiem iespējams iegūt Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, zvanot pa tālruni 63607607 vai rakstot uz e-pastu vdc@ventspils.lv.