Digitālais centrs mācīs matemātikas skolotājus Liepājā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālais centrs mācīs matemātikas skolotājus Liepājā

Otrdien, 24. oktobrī, Liepājā notiks digitālās kompetences pilnveides apmācības “www.socrative.com apguve iesācējiem”, kuras vadīs Ventspils Digitālā centra apmācību vadītājs Inguss Blaudums.

Pēc apmācībām „Pedagogu digitālās kompetences pilnveide”, kas norisinājās Liepājā augusta vidū, skolotāji izrādīja interesi padziļināti apgūt vienu no apmācībās izskatītajiem tiešsaistes testu veidošanas rīkiem - www.socrative.com, kas ir vienkāršs un efektīvs rīks testu un aptauju veidošanai internetā. Kursu apjoms ir 6 stundas un tajā piedalīsies 12 pedagogi. Apmācību noslēgumā skolotāji saņems apliecību par A līmeņa pedagogu profesionālās pilnveides programmas apguvi.

Kursa ietvaros skolotāji apgūs kā pārnest izveidoto mācību saturu vietnē www.socrative.com  un veidot pārbaudes darbus, kā strukturēt izveidoto mācību materiālu un ar to dalīties vietnē, kā arī kā ikdienā pilnvērtīgi izmantot rīku mācību procesā.

Apmācības Liepājas izglītības iestāžu pedagogiem sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru organizē Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas Metodiskais centrs un Liepājas matemātikas skolotāju metodiskā apvienība.

Jau nākamnedēļ, 26. un 27. oktobrī, digitālās kompetences pilnveides kursi notiks Ventspils pedagogiem.