Digitālajā centrā akcija datorprasmju sertifikāta iegūšanai | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālajā centrā akcija datorprasmju sertifikāta iegūšanai

Ventspils Digitālajā centrā jau septīto gadu ir iespēja novērtēt savas zināšanas informācijas tehnoloģiju lietošanā un iegūt Eiropas datorprasmes sertifikātu (ECDL), kas ir starptautiski atzīts dokuments. ECDL sertifikāts var būt priekšrocība darba meklējumos.

E-prasmju nedēļas laikā ir izsludināta akcija "ECDL karte un testi – tikai par 10 EUR". Šīs akcijas ietvaros ir iespēja iegādāties ECDL sertifikācijas karti un nokārtot visus testus tikai par 10.00 EUR. ECDL karte ir jāiegādājas E-prasmju nedēļas laikā no 28. marta līdz 31. martam, savukārt testus bez maksas varēs nokārtot šā gada aprīlī un maijā.

Digitālajā centrā šobrīd iespējams nokārtot eksāmenus šādos moduļos: ECDL pamata moduļi (datora lietošanas pamati, tiešsaistes pamati, tekstapstrāde, izklājlapas) ECDL standarta moduļi (sadarbība tiešsaistē, datu bāzes, prezentācija, IT drošība/e-Guardian).

Datorprasmju sertifikāciju varēs veikt arī pēc E-prasmju nedēļas, bet tad maksa par ECDL karti būs EUR 24.00 un maksa par katru testu EUR 5.00.

Interesenti tiks gaidīti Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, papildus informācija, rakstot uz e-pastu vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Informācija par ECDL un pašnovērtējuma testiem pieejama mājas lapā www.ecdl.lv.