Gada nogale Digitālā centra tehnoloģiju pulciņos | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Gada nogale Digitālā centra tehnoloģiju pulciņos

Tuvojoties skolēnu ziemas brīvlaikam, noslēgumam tuvojas arī Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju pulciņu pirmais semestris. Līdz 15. decembrim skolēni apmeklēs vēl pēdējās tehnoloģiju pulciņu nodarbības, kurās saņems arī atalgojumu par padarīto darbu un gūtajām zināšanām – aprakstošās liecības.

Laika posmā no 18. līdz 22.decembrim katrs Digitālā centra tehnoloģiju pulciņa dalībnieks un viņa vecāki e-klases pastā saņems e-liecību. Tā būs aprakstošā liecība, kurā katra pulciņa skolotājs būs raksturojis skolēnu semestra laikā apgūtās zināšanas, prasmes, komunikāciju, pozitīvos sasniegumus, kā arī uzlabojamās jomas. E-liecība būs lieliska atskaite par padarīto darbu pulciņa 1.semestrī.

Tāpat šajā laikā notiks tehnoloģiju pulciņu izlīdzinošās nodarbības jeb konsultācijas. Tajās aicināti piedalīties pulciņu dalībnieki, kuri semestra laikā kādu iemeslu dēļ ir iekavējuši mācību satura apguvi, to apjauš lēnāk vai  tieši pretēji- ikdienā darbojas raitāk nekā pārējie, tādēļ būs iespēja strādāt individuāli. Konsultācijām skolēniem ir iespējams pieteikties arī pašiem, tādējādi izrādot iniciatīvu, papildināt vai uzlabot savas kompetences konkrētajā jomā un vēl pilnvērtīgāk sagatavoties 2.semestra darbam.

Savukārt 28. un 29. decembrī, 2., 3., 4. un 5. janvārī Ventspils Digitālajā centrā notiks Ziemas IT skola, kas šogad pulcēs vairāk nekā 200 skolēnu. Šajā Ziemas IT skolā īpaši čakli strādās roboti no plašā centra rīcībā esošo robotu klāsta, demonstrējot, ka robotus iespējams izmantot arī programmēšanā, dronu veidošanā u.c. Skolēniem būs iespēja darboties ar 3D pildspalvām, LEGO, Dash & Dot, LittleBits, Bee-bot u.c. robotiem.

Tehnoloģiju pulciņu nodarbības ierastajā režīmā atsāksies atkal 2018.gada 8. janvārī.

 Vēlam sirsnīgu svētku gaidīšanas laiku visiem pulciņu dalībniekiem un vecākiem - siltus Ziemassvētkus un līksmu Jaunā gada sagaidīšanu!