Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālā uzstāsies grupa Carnival Youth! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums” finālā uzstāsies grupa Carnival Youth!

Konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2017” šogad būs bagāts ar dažādiem interesentiem pārbaudījumiem, kuros skolēni varēs mēroties zināšanām un izpausties radoši. Lai par ieguldīto laiku un darbu bērniem būtu gandarījums, konkursa organizatori parūpējušies, lai trīs dienas, kuras finālisti pavadīs Ventspilī, būtu piedzīvojumu un pozitīvu emociju piepildītas. Viens no pārsteigumiem, kas sagaida finālistus ir grupas Carnival Youth koncerts.

 Konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2017” fināls norisināsies trīs dienas no 15. līdz 17. novembrim. Konkursa pirmajā dienā, skolēni pēc tāla ceļa tiks aicināti kopīgi atpūsties, izbaudot spēles un dažādas aktivitātes. Vakara gaitā plānota orientēšanās spēle pa pilsētu, viktorīnas un saviesīgas sarunas. Vecāko klašu skolēniem būs iespēja tikties ar informācijas tehnoloģiju uzņēmuma SIA “TestDevLab” pārstāvi un tehnoloģiju ekspertu Kristapu Skuteli un uzzināt par jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem, kā arī IT nozares attīstības prognozēm.

Konkursa otrajā dienā pēc kārtīgi padarīta darba un uzdevumu risināšanas, skolēniem būs iespēja piedalīties organizatoru sarūpētās aktivitātēs un klausīties mākslinieku priekšnesumus. Galvenie pasākuma viesi, kas par godu konkursa finālistiem sniegs arī koncertu - grupa Carnival Youth! Latviešu indīroka trio "Carnival Youth"  ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes grupām ne vien Latvijā, bet arī Baltijas reģionā, kā to apstiprināja uzvara konkursā “European Border Breakers (EBBA)” jeb «Eiropas robežu lauzēji» 2016. gadā. Grupas mūzika apvieno aizraujošas melodijas ar rokmūzikas enerģiju.

Konkursa noslēdzošajā, trešajā, dienā dalībnieki dosies vizītēs uz dažādiem Ventspils uzņēmumiem, planetāriju, Ventspils Augstskolu u.c. vietām. Dienas noslēgumā notiks konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2017” apbalvošanas ceremonija.

Līdz 13. oktobrim vēl iespējams reģistrēties konkursam “Ventspils IT izaicinājums 2017”, lai pierādītu sevi, cīnītos par fināla naudas balvu fondu EUR 10 000 apmērā, kā arī piedzīvotu trīs neaizmirstamas dienas Ventspilī.

Plašāka informācija, pieteikuma anketa un konkursa nolikums ir atrodams konkursa mājas lapā www.itchallenge.eu. Konkursa dalībnieki aicināti sekot līdzi arī aktualitātēm konkursa „Ventspils IT izaicinājums 2017” Facebook lapā, šeit: www.facebook.com/ventspilsitchallenge