Noslēgusies Vasaras IT skoliņas „Pilnas saujas vasaras” 2. sesija | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noslēgusies Vasaras IT skoliņas „Pilnas saujas vasaras” 2. sesija

Šodien smaidīgi, ar apliecībām rokās, Ventspils Digitālā centra telpas atstāja Vasaras IT skoliņas „Pilnas saujas vasaras” 2. sesijas absolventi, kas piedalījās interesantās tehnoloģiju nodarbībās laikā no 19. līdz 30. jūnijam.

Vasaras IT skoliņas 2. sesijā kopumā darbojās 120 bērni – vairāk kā 70 bērnu 2.-4. klašu grupā, 32 bērni 7.-10.klašu grupā, bet vecuma grupā no 6 gadiem un 1. klases skolēni – nodarbības apmeklēja 17 bērni. Kopumā nodarbības tika organizētas 10 paralēlās grupās.

Arī 2. sesijas nodarbībās Vasaras IT skoliņas apmeklētāji ar aizrautību strādāja daudzveidīgās darbnīcās: gatavoja dizaina priekšmetus gan ar 3D pildspalvām, gan apdrukājot suvenīru krekliņus; devāsFoto medībās un iemontēja sevi datorspēlē; iepazina robotikas iespējas un darbojās Tulku skolā; zīmēja, strādājot ar planšetdatoriem, kā arī mācījās sadraudzēties ar programmēšanu, iepazīstot tās plašās iespējas.

Bērni guva ieskatu arī komiksu veidošanā un foto/video asprātībās. Savukārt vecāko grupu skolēni darbojās ar dronu, veidoja paši savu robotu fermu, apguva slepenās datorzinības jeb šifrēšanu, kā arī veidoja plakātus un karikatūras.

Jau pirmdien, 3. jūlijā, sāksies Vasaras IT skoliņas „Pilnas saujas vasaras” 3. sesija. Interesentiem iespējams vēl līdz 12. jūlijam pieteikties Vasaras skoliņas pēdējai, 4. sesijai, šeit - www.ej.uz/vasaru2017 vai ierodoties Ventspils Digitālajā centrā klātienē.

Nedaudz papildināts arī Vasaras skoliņas 3. un 4. sesijas nodarbību klāsts, papildus ierastajām darbnīcām bērniem būs iespēja veidot savu vasaras grāmatu, kalendāru, infografikas un uzzināt par digitālajām aplikācijām. Kopumā šobrīd Ventspils Digitālā centra Vasaras IT skoliņai pieteikušies gandrīz 400 bērni.