Pieteikšanās konkursam “Ventspils IT izaicinājums” līdz 20. oktobrim | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Pieteikšanās konkursam “Ventspils IT izaicinājums” līdz 20. oktobrim

Skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izrāda lielu interesi par konkursu “Ventspils IT izaicinājums” un šobrīd pieteikšanās konkursam rit pilnā sparā. Pieteikties un iesūtīt neklātienes uzdevumu var vēl līdz 20. oktobrim.

Kādēļ ir vērts piedalīties konkursā? Tā ir lieliska iespēja skolēniem no 1. līdz 12. klasei pārbaudīt savas zināšana, iemācīties ko jaunu, iepazīt jauniešus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī saņemt vērtīgas balvas, jo šogad kopējais balvu fonds sasniedzis 10 000 EUR.

Skolēni, kas iekļūs finālā, pavadīs trīs interesantas dienas Ventspilī, risinot dažādus uzdevumus, viesojoties tehnoloģiju uzņēmumos, kā arī piedaloties dažādās izklaidēs. Konkursa finālistiem tiek segti ceļa izdevumi, apmaksāta uzturēšanās Ventspilī konkursa norises laikā (tajā skaitā naktsmītnes un ēdināšana), nodrošināti atpūtas pasākumi ar pazīstamu mūzikas grupu piedalīšanos, kā piemēram, Carnival Youth.

Plašāka informācija, pieteikuma anketa un konkursa nolikums ir atrodams konkursa mājas lapā www.itchallenge.eu. Konkursa dalībnieki aicināti sekot līdzi arī aktualitātēm konkursa „Ventspils IT izaicinājums 2017” Facebook lapā, šeit: www.facebook.com/ventspilsitchallenge

Pieņem izaicinājumu un piedalies!