Prezentēs mobilo aplikāciju “Ventspils SOS” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Prezentēs mobilo aplikāciju “Ventspils SOS”

Trešdien, 26. aprīlī apvienotajā 15. Ventspils tūrisma konferencē un 17. Kurzemes tūrisma konferencē, Ventspils Jaunrades namā, SIA “Aspired” valdes priekšsēdētājs Gvido Grīnbergs prezentēs mobilo aplikāciju „Ventspils SOS”, kas ventspilniekiem un Ventspils viesiem būs pieejama jau no 12.maija.

Aplikācijas „Ventspils SOS” mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespēju ērti ziņot par notiekošo pilsētā, piemēram, nolūzušu koka zaru, pazudušu akas vāku, salauztu soliņu un citām lietām, lai veicinātu šo problēmu ātrāku atrisināšanu un novēršanu, kā arī lai taupītu pašvaldības resursus. Aplikācija ir veidota tā, ka no tās var ziņot tikai par konkrētā pašvaldībā notikušajiem "SOS” gadījumiem.

Aplikācija „Ventspils SOS” tiek izstrādāta Ventspils IKT pilotprojektu programmas ietvaros, pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam. Aplikācijas autors un izstrādātājs ir uzņēmums SIA "Aspired".

SIA "Aspired" projekta kopējās izmaksas mobilās aplikācijas “Ventspils SOS” izstrādei ir EUR 12622,59, no tā pašvaldības līdzfinansējums būs EUR 10098,07.