Ventspils Digitālā centra pulciņu izlaidums | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālā centra pulciņu izlaidums

Piektdien, 26. maijā, Ventspils Jauniešu mājā pulcējās Ventspils Digitālā centra pulciņu dalībnieki, viņu vecāki, pasniedzēji, Ventspils Digitālā centra pārstāvji un Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš, lai kopā svinīgi atzīmētu Ventspils Digitālā centra interešu izglītības pulciņu izlaidumu un mācību gada noslēgumu.

Izlaidumā visiem pulciņu dalībniekiem tika pasniegtas apliecības, bet centīgākie skolēni, kas īpaši aktīvi un radoši piedalījušies pulciņu nodarbībās, kā arī regulāri tās apmeklējuši, saņēma Teicamnieka apliecības. Papildus apliecībām bērniem tika sarūpētas arī īpašas dāvaniņas no Ventspils Digitālā centra. Izlaiduma noslēgumā visi cienājās ar svētku kliņģeri.

Interese par Ventspils Digitālā centra interešu izglītības pulciņiem arī šajā mācību gadā ir bijusi liela – kopumā pulciņus apmeklēja vairāk kā 500 bērnu un jauniešu. Arī nākamajā mācību gadā plānots plašs un daudzveidīgs tehnoloģiju pulciņu piedāvājums, par kuru skolēni un vecāki tiks informēti augusta sākumā, bet pieteikšanās sāksies augusta beigās.

Ventspils Digitālais centrs sirsnīgi sveic skolēnus un vecākus, veiksmīgi noslēdzot mācību gadu, un novēl saglabāt vēlmi mācīties arī turpmāk!

Foto no pasākumu redzami šeit.