Ventspils Digitālajā centrā skolēni apgūs bezpilota lidaparātus jeb dronus | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālajā centrā skolēni apgūs bezpilota lidaparātus jeb dronus

Ventspils Digitālais centrs, sekojot mūsdienu tendencēm, kā arī vēloties skolēniem piedāvāt atgūt modernākās tehnoloģijas, ir iegādājies bezpilota lidaparātus jeb dronus. Droni būs lielisks papildinājums Ventspils Digitālā centra interešu izglītības nodarbībām “Foto un video pamati”.

Jau šobrīd skolēniem ir iespēja apgūt foto un video uzņemšanu un apstrādi, izmantojot digitālās NIKON un sporta GoPro kameras, modernu foto un video apgaismojumu, kā arī profesionālu Adobe programmatūru – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator un Adobe Premiere.

Nodarbību vajadzībām Ventspils Digitālais centrs ir iegādājies profesionālos DJI Phantom 3 lidaparātus, kā arī šeit pat Ventspilī ražoto un pasaulē populāro lidaparātu – Airdog.

Sākotnēji skolēni apgūs dronu lidošanas noteikumus, datora simulācijā mācīsies vadīt bezpilota lidaparātus un tikai tad skolēni būs gatavi patstāvīgai drona vadīšanai.

Jāatzīmē, ka Ventspils Digitālais centrs nākotnē plāno ne tikai skolēnu, bet arī pieaugušo apmācības dronu izmantošanā, īpašu uzmanību veltot drošības un likumdošanas jautājumiem.