Digitālā centra speciālisti apmeklē pasaulē lielāko robotikas festivālu | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālā centra speciālisti apmeklē pasaulē lielāko robotikas festivālu

No 30. novembra līdz 2. decembrim Ventspils Digitālā centra speciālisti viesojas lielākajā robotikas festivālā pasaulē - “Robotex International” Tallinā, kas pulcē tūkstošiem interesentu – inženierus, studentus, uzņēmumu vadītājus, IKT speciālistus u.c., lai iepazīstinātu tos ar industrijas jaunākajām tehnoloģijām.

“Robotex international” ir lieliska iespēja ikvienam gūt informāciju par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm robotikas jomā, satikt pasaules līmeņa vadītājus un investorus, kuri darbojas industrijā un uzzināt viņu pieredzi. Konferencē piedalās vairāk nekā 80 ietekmīgākie robotikas nozares pārstāvji, lai diskutētu par tehnoloģiju nākotni un to, kā nākotnes tehnoloģijas pārveidos uzņēmumus un ikdienas dzīvi.

Šogad festivāls Tallinā, Igaunijā norisinās 18. reizi un tā ietvaros trīs dienu garumā notiek iespaidīgas robotikas sacensības, jaunāko robotu izstāde un dažādas tehnoloģiju darbnīcas.

Gūtā pieredze “Robotex International” ļaus Ventspils Digitālā centra speciālistiem veidot tehnoloģiju pulciņu nodarbības vēl interesantākas, daloties pieredzē ar bērniem par mūsdienu tehnoloģiju iespējām un robotikas industrijas attīstības tendencēm.