Digitālā centra tehnoloģiju pulciņu pasniedzēji piedalās 3D modelēšanas un drukas meistarklasē | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālā centra tehnoloģiju pulciņu pasniedzēji piedalās 3D modelēšanas un drukas meistarklasē

Pirmdien, 22. janvārī, Ventspils Digitālajā centrā viesojās uzņēmuma “Baltic3D” pārstāvis Einārs Endziņš, kurš tehnoloģiju pulciņu pasniedzējiem vadīja 3D printeru “MakerBot” un 3D modelēšanas programmatūras “TinkerCAD” meistarklasi.

Šajā mācību gadā Ventspils Digitālais centrs ievērojami papildinājis savu tehnoloģiju klāstu, iegādājoties dažādus robotus un 3D printerus, nodrošinot daudzveidīgu un interesantu mācību procesu skolēniem. Lai iegādātās tehnoloģijas būtu iespējams pilnvērtīgi pielietot interešu izglītības nodarbībās, savas zināšanas regulāri papildina arī tehnoloģiju pulciņu pasniedzēji.

Meistarklasē pasniedzēji apguva 3D printeru specifiku un 3D modeļu druku, kā arī 3D modelēšanas vidi “TinkerCAD”, ar kuras palīdzību iespējams izveidot vienkāršus 3D modeļus.

3D printeri tiek izmantoti tādās Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju pulciņu nodarbībās kā 3D datorgrafikas pamati, Datorzinību pamati un Dronu skola u.c.. Modelējot dažādus trīsdimensiju objektus, bērni attīsta loģisko domāšanu,  iztēli un telpisko uztveri.