Diplomdarbu iesiešana Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Diplomdarbu iesiešana Ventspils Digitālajā centrā

Tuvojoties mācību gada beigām Ventspils Digitālais centrs jau savlaicīgi sagādājis pārsteigumu topošajiem absolventiem – akciju “Absolventa komplekts”. Līdz 30. jūnijam diplomdarba iesiešana cietajos vākos ar apdruku un otra eksemplāra iesiešana ar spirāli izmaksās tikai EUR 8,00.

Diplomdarbu būs iespējams iesiet sarkanas, zaļas, zilas, melnas un pelēkas krāsas cietajos vākos, bet tekstu uz vākiem iespējams uzspiest zelta vai sudraba krāsā. Iesienot darbu spirālē iespējams izvēlēties zilas, sarkanas, melnas un baltas krāsas vāku, bet spirāles pieejamas melnā un baltā krāsā.

Solidarizējoties ar studentiem, Digitālais centrs piedāvā diplomdarbu atsūtīt elektroniski jau iepriekš un, ierodoties Digitālajā centrā norunātajā laikā, saņemt jau iesietu darbu. Sūtot darbus iesiešanai Ventspils Digitālajam centram elektroniski, klienti aicināti precīzi norādīt teksta izkārtojumu, kā arī vāku un burtu krāsu, lai paātrinātu iesiešanas procesu. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālo centru, rakstot e-pastu uz vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Ventspils Digitālais centrs lūdz studentus ņemt vērā, ka tuvojoties saspringtajam diplomdarbu nodošanas laikam, diplomdarba iesiešana jāplāno savlaicīgi. Digitālais centrs atgādina, ka iedzīvotājiem papildu iesiešanai spirālē un iesiešanai cietajos vākos pieejama arī dokumentu termoiesiešana. Sīkāka informācija par Digitālā centrā pieejamajiem pakalpojumiem pieejama šeit: http://www.digitalaiscentrs.lv/pakalpojumi