Jaunumi

Iespēja apgūt “Microsoft Excel” Ventspils Digitālajā centrā

Prasme apstrādāt un analizēt datus mūsdienās tiek augsti vērtēta gan profesionālajā jomā, gan var būt noderīga ikdienā. Ventspils Digitālais centrs aicina pieteikties “Microsoft Excel” kursiem un papildināt savas zināšanas darbā ar izklājlapām.

Lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko mācību saturu, mācību kurss tiek piedāvāts interesentiem ar dažādiem zināšanu līmeņiem.

Mācību kursi:

  • “Microsoft Excel” iesācējiem.  Mācības notiks 21., 22., 26. februārī un 1., 5., 8. martā no plkst. 9:00 līdz 10:30. Kopā 12 akadēmiskās stundas.
  • “Microsoft Excel” ar priekšzināšanām. Mācības notiks 21., 22., 28. februārī un 1., 7., 8. martā no plkst. 9:00 līdz 10:30. Kopā 12 akadēmiskās stundas.

Dalības maksa: 30.00 EUR par kursu.

Lai atvieglotu mācību kursa izvēli, interesentiem ieteicams aizpildīt pašnovērtējuma testu: www.ej.uz/parbaudi_excel_2018. Ja, aizpildot testu, pareizās atbildes ir 75% un vairāk, Ventspils Digitālais centrs iesaka izvēlēties mācību kursu “Microsoft Excel” ar priekšzināšanām”, bet, ja pareizās atbildes ir mazāk par 75%, tad interesenti aicināti izvēlēties kursu “Microsoft Excel” iesācējiem”.

Pieteikties mācību kursiem iespējams līdz 19. februārim elektroniski: www.ej.uz/excel-vdc-2018.

Apmācības Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, iesācējiem vadīs pasniedzēja Dace Bergmane, bet ar priekšzināšanām – pasniedzēja Estere Vītola. Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām vērsties Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.