Konkursam “Platīna pele 2018” nominēta Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Konkursam “Platīna pele 2018” nominēta Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane

Ik gadu Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA) apbalvo nozīmīgākos nozares projektus, dažādus biznesa risinājumus, kā arī labākos e-skolotājus. Šogad nominācijai “Labākais e-skolotājs” izvirzīta Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane.

Nominācijai “Labākais e-skolotājs” izvirzīti kopā trīs skolotāji, Ventspils Digitālā centra informācijas tehnoloģiju mācību kursu pasniedzēja un Informācijas sistēmu administratore Dace Bergmane ir viena no viņiem. Ikdienā Dace izstrādā mācību programmu un metodiku kursiem, vada dažāda veida apmācības  un konsultē gan pieaugušos, gan jauniešus. Kopā ar Digitālā centra kolēģiem pasniedzēja izveidojusi mācību kursu IKT rīku izmantošanai mācību procesā, lai veicinātu tehnoloģiju izmantošanu pedagogu ikdienas darbā, piemēram, darba organizācijai un plānošanai, kā arī darbā ar skolēniem mācību procesā. Tāpat pasniedzēja iesaistās dažādos Ventspils Digitālā centra projektos, piemēram, “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, “Digitālo Kompetenču Attīstības Sistēma” DCDS, “Smart Women” un citos.

Ventspils Digitālais centrs aicina atbalstīt pasniedzēju, nobalsojot par Daces Bergmanes video Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA) Facebook lapā.

Konkursa “Platīna pele 2018” nominācijai “Labākais e-skolotājs” tika izvirzīti pedagogi, kā arī izglītības nozares pārstāvji, kas savā darbā izmanto un ievieš dažādus digitālos mācību līdzekļus, kā arī veicina e-risinājumu efektīvu izmantošanu mācību procesā.