Skolēni aktīvi apmeklē Vasaras IT skoliņu! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Skolēni aktīvi apmeklē Vasaras IT skoliņu!

Jūnija mēnesis tuvojas izskaņai un, lai arī Ventspils Digitālā centra organizētās Vasaras IT skoliņas pirmais mēnesis ir aizvadīts, priekšā vēl ir vesels mēnesis ar dažādām aizraujošām nodarbībām, kurās skolēni iepazīsies ar jaunākajām tehnoloģijām un gūs jaunas zināšanas.

Pirmdien, 2. jūlijā, sāksies Vasaras IT skoliņas trešā sesija, kurā bērni ar tehnoloģiju palīdzību uzzinās interesantus faktus par Latgali. Savukārt ceturtajā sesijā, kas notiks no 16. līdz 27. jūlijam, būs iespējams gūt jaunas zināšanas par Zemgali. Labās ziņas ir, ka ceturtajai sesijai pieteikšanās vēl turpinās līdz 11. jūlijam. Ventspils Digitālais centrs aicina neatlikt pieteikšanos Vasaras IT skoliņai uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrēties iespējams šeit:  https://ej.uz/vasarasskolu2018.

Ceturtās sesijas nodarbībās bērnus sagaida dažādi piedzīvojumi:

  • Zemgales slaveno objektu veidošana un svešvalodas apguve izmantojot spēli “The Sims 4”;
  • dalība dažāda veida sacensībās un savu sacensību veidošana spēlē “Roblox”;
  • savdabīga “ceļošana” un dažādu faktu apguve par Zemgali ar robotu “Bee-Bot”, “Ozobot”, “LEGO WeDo” un “Dash&Dot” palīdzību;
  • Latvijas 100-gadei veltītas tīmekļa vietnes izveide;
  • Latvijas aizsardzības plānu izspēle ar programmas “Scratch” palīdzību;
  • 3D objektu veidošanas prasmju papildināšana, izmantojot spēli “Minecraft” un programmu “TinkerCad”.

Vasaras IT skoliņas nodarbības arī šogad guvušas lielu atsaucību – nodarbībām jau pieteikušies gandrīz 500 bērnu. Visaktīvāk Vasaras IT skoliņu apmeklē sešgadnieki un 1. klases skolēni, kā arī 3. un 4. klases skolēni. Īpaši aktīvi ir skolēni no Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils Centra sākumskolas.