Skolēni mācību procesa ietvaros aktīvi apmeklē Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju darbnīcas | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Skolēni mācību procesa ietvaros aktīvi apmeklē Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju darbnīcas

Ventspils Digitālā centra radošās darbnīcas guvušas lielu popularitāti skolēnu vidū un arvien vairāk audzēkņu kopā ar pedagogiem viesojas Ventspils Digitālajā centrā, lai projektu nedēļu un mācību procesa ietvaros iepazītu mūsdienu tehnoloģiju iespējas.

Šonedēļ Ventspils Digitālajā centrā viesojās Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils 2. pamatskolas skolēni. Ventspils 4. vidusskolas skolēni apguva kā izmantot internetu kā lietderīgu palīglīdzekli, apgūstot dažādus interesantus informācijas meklēšanas paņēmienus. Tāpat skolēni uzzināja vairāk par pārlūkprogrammu drošību. 

Savukārt 2. pamatskolas audzēkņi Ventspils Digitālajā centrā apguva pamatprasmes darbā ar Adobe Photoshop, kā arī veidoja uzlīmes, apstrādājot bildes interneta vietnē www.pixlr.com.

Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils 2. pamatskolas citu klašu skolēni tupinās apmeklēt Digitālā centra radošās darbnīcas vēl visu februāri.

Ventspils Digitālais centrs ir skolēniem un skolotājiem atvērta iestāde, labprāt pie sevis uzņemot skolēnus un skolotājus, tos izglītojot dažādās tehnoloģiju prasmēs. Arī citas Ventspils vispārizglītojošās skolas ir aicinātas izmantot Digitālā centra rīcībā esošās tehnoloģijas, piedāvātās radošās darbnīcas un apmācības.