“Swedbank e-prasmju skola” Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

“Swedbank e-prasmju skola” Ventspils Digitālajā centrā

Trešdien, 21. februārī, Ventspils Digitālā centra Pārventas filiālē (Pārventas bibliotēkā) un ceturtdien, 22. februārī, Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00 interesenti aicināti apmeklēt “Swedbank e-prasmju skolu”, lai saņemtu bez maksas konsultācijas par dažādiem bankas pakalpojumiem.

“Swedbank e-prasmju skolas” nodarbības aicināts apmeklēt ikviens, kas vēlas apgūt kā apmaksāt rēķinus elektroniski internetbankā, kā arī uzzināt par bankomātu, telefonbankas un karšu lietošanu. Tāpat iedzīvotājiem būs iespēja uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām. Tā ir lieliska iespēja uzzināt, kādas finanšu darbības iespējams veikt attālināti, neapmeklējot bankas filiāli.

Interesenti aicināti ņemt līdzi savas internetbankas pieejas datus  (lietotāja numuru, paroli un kodu karti vai Smart-ID), lai Swedbank speciālists varētu nodemonstrēt klātienē internetbankas iespējas.

Lai modernie bankas pakalpojumi būtu pieejami un ērti izmantojami visām sabiedrības grupām, “Swedbank e-prasmju skola” tradicionāli notiek divas reizes mēnesī – vienu Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, bet otru – Pārventas filiālē (Pārventas bibliotēkā), Tārgales ielā 4.

Mācības ir bez maksas un notiek latviešu un krievu valodā. Pagājušā gada laikā Ventspilī notikušas kopumā 18 “Swedbank e-prasmju skolas” nodarbības, kurās konsultācijas saņēmuši gandrīz 200 iedzīvotāju.