Ventspilī top starptautiski atzīts inovatīvs produkts viedais logs- projekcijas ekrāns | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspilī top starptautiski atzīts inovatīvs produkts viedais logs- projekcijas ekrāns

Viens no produktiem, kas tapis pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu programmas konkursam ir SIA "EuroLCDs" radītais inovatīvais viedais logs – projekcijas ekrāns.

Projekta ietvaros tika izstrādāts  viedā loga prototips, kas uzstādīts un šobrīd iedzīvotāju apskatei pieejams “Kurzemes Democentrā”, parādot moderno tendenci: klasiskos arhitektonikas risinājumus veidojot gan gudrākus, gan digitāli vadāmus.

SIA “EuroLCDs”  turpina produkta attīstību un virzīšanu tirgū. Šobrīd uzņēmums strādā pie stratēģiskā partnera atrašanas - stiklu ražotāja piesaistes un sadarbībā ar "HansaMatrix Innovation" attīstīta vadības blokus, lai nākotnē palielinātu ražošanas apjomus. 

Pēc dalības pilotprojektu konkursā uzņēmums atradis jaunus sadarbības partnerus logu un durvju ražotāju nozarē Austrijā, Šveicē un Polijā, kuriem tika izstrādāti, speciāli tiem piemēroti līdzīgi produktu paraugi.

Tāpat viedais logs – projekcijas ekrāns prezentēts dažādās starptautiskās izstādēs - Glastek Āzija, Glastek Vācija u.c., gūstot popularitāti starptautiskā mērogā un veicinot starptautisku sadarbību.

Foto: Juris Ģigulis