Ventspils Digitālā centra audzēkņi piedalīsies sacensībās “Siguldas Robotu kauss 2018” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālā centra audzēkņi piedalīsies sacensībās “Siguldas Robotu kauss 2018”

Sestdien, 24. februārī, Ventspils Digitālā centra tehnoloģijas pulciņa “Robotika” audzēkņi dosies uz Siguldu, lai piedalītos sacensībās “Siguldas Robotu kauss 2018”.

Ventspils Digitālo centru sacensībās pārstāvēs tehnoloģiju pulciņa pasniedzējs Kārlis Grundšteins ar Ventspils Centra sākumskolas audzēkņiem Pauli Jēkabsonu (5. klase) un Ati Hamsteru (6. klase), kā arī Ventspils 6. vidusskolas audzēkni Kristianu Kārkliņu (7. klase).

Skolēni sacensībās startēs ar “LEGO Mindstorms” robotiem “LEGO Sumo” un “LEGO līnijsekošanas” disciplīnās. “LEGO Sumo” disciplīnā skolēniem būs jāsagatavo autonoms robots, kas spēj pēc iespējas efektīvāk izstumt pretinieka robotu ārpus ringa. Savukārt līnijsekošanas disciplīnā skolēniem iepriekš jāsagatavo autonoms robots, kurš pēc iespējas īsākā laikā sacensībās veic distanci, sekojot melnai līnijai.

Dalība “Siguldas Robotu kausā 2018” ir lieliska iespēja skolēniem sacensties ar vienaudžiem Latvijas mērogā, redzēt kāds sagatavotības līmenis ir pārējiem bērniem un iegūt jaunus draugus, kuriem ir līdzīgas intereses.