Ventspils Digitālais centrs skolēnus aicina uz tehnoloģiju darbnīcām | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs skolēnus aicina uz tehnoloģiju darbnīcām

Skolēnu vasaras brīvlaiks vairs nav aiz kalniem, tādēļ bērni steidz rakstīt pēdējos kontroldarbus un ieskaites, lai saņemtu vērtējumu par mācību gadā paveikto. Ventspils Digitālais centrs piedāvā lielisku iespēju nosvinēt mācību gada izskaņu, apmeklējot radošas tehnoloģiju darbnīcas Ventspils Digitālajā centrā.

Ekskursijas laikā skolēniem būs iespējams darboties divās dažādās darbnīcās, katrā darbnīcā pavadot stundu.  Ja skolēnu grupa pārsniegs 15 bērnu skaitu, tad tā tiks sadalīta divās mazākās grupiņās. Cena vienam skolēnam – 4,00 EUR.

Skolēniem iespējams izvēlēties divas no piecām dažādām tehnoloģiju darbnīcām:

  1. Zīmēšana ar 3D pildspalvām - 3D modeļu veidošana;
  2. Digitālās apdrukas un dizaina priekšmetu darbnīca - uzlīmju veidošana, bandanu vai krūzīšu apdruka;
  3. Digitālā foto darbnīca – dažādu foto efektu izmantošana un attēlu apstrāde programmā Adobe Photoshop;
  4. Robotikas darbnīca – atkarībā no skolēnu vecuma iespēja darboties ar Bee-Bot, Dash & Dot, LEGO WeDo vai citiem robotiem;
  5. Datorgrafikas darbnīca – dažādu attēlu, animāciju vai aplikāciju veidošana.

Nodarbību saturu Ventspils Digitālā centra pasniedzēji pielāgos attiecīgi skolēnu vecumam.  Piedāvājums pieejams tikai ar iepriekšēju pierakstu. Lai pieteiktos ekskursijā uz radošajām tehnoloģiju darbnīcām, aicinām zvanīt pa tālruni 28632351 vai rakstīt e-pastu uz pulcini@ventspils.lv.

Šī ir lieliska iespēja izmantot Ventspils Digitālā centra radošo darbnīcu un Kurzemes democentra apmeklējuma kuponus tiem, kas  apmeklēja Baltijas tūrisma izstādi “Balttour 2018” un viesojās Ventspils stendā.