Ventspils Digitālajā centrā viesojas pedagogi no Ķeguma un Lielvārdes | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālajā centrā viesojas pedagogi no Ķeguma un Lielvārdes

Trešdien, 18. aprīlī, Ventspilī pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Ķeguma un Lielvārdes skolu pedagogi. Vizītes ietvaros skolotāju delegācija apmeklēja arī Ventspils Digitālo centru, lai iepazītos ar skolēniem un pieaugušajiem piedāvātajām izglītības programmām.

Ventspils Digitālo centru apmeklēja kopumā 26 pedagogi. Viesi vizītes laikā uzzināja vairāk par iestādes pamatdarbību un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī daudzveidīgo interešu izglītības piedāvājuma klāstu un plašo tehnoloģiju nodrošinājumu, kas tiek izmantots tehnoloģiju pulciņu nodarbībās. Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldes Metodisko dienestu izstrādājis pedagogu tālākizglītības programmu digitālās kompetences pilnveidei. Pateicoties tālākizglītības programmai savas zināšanas papildinājuši gan Ventspils, gan Liepājas pedagogi. Ventspils Digitālais centrs piedāvā sadarboties arī ar citu pilsētu pedagogiem un pilnveidot digitālo kompetenci programmas ietvaros.

Skolotāju delegācija vizītes laikā tikās arī ar Ventspils izglītības pārvaldes pārstāvjiem, lai uzzinātu vairāk par izglītības jomu Ventspilī, kā arī iepazinās ar Ventspils vispārizglītojošo skolu pieredzi.