fbpx Aicina apgūt produktu fotografēšanas tehniskos pamatus un digitālo pēcapstrādi | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina apgūt produktu fotografēšanas tehniskos pamatus un digitālo pēcapstrādi

Digitālās nedēļas ietvaros Ventspils Digitālais centrs aicina iedzīvotājus apmeklēt bezmaksas mācību kursu “Produktu fotografēšana: tehniskie pamati un digitālā pēcapstrāde”.

Mācību kursa ietvaros notiks divas nodarbības: pirmdien, 25. martā, un otrdien, 26. martā, no plkst. 10:00 - 12:00. Reģistrēties kursam iespējams līdz 22. martam šeit: www.ej.uz/DWfoto2019

Mācību kursa mērķis ir sniegt zināšanu pamatus mazo un mikro uzņēmumu darbiniekiem, pašnodarbinātajām personām, topošajiem uzņēmējiem un interesentiem par to kā uzņemt kvalitatīvus foto neatkarīgi no pieejamās tehnikas. Kursa dalībnieki varēs apgūt fotokameras darbības principus, pamatzināšanas kompozīcijā, komplementējošo krāsu pielietošanā un telefonā vai planšetdatorā sniegto iespēju izmantošanā pēcapstrādē.

Apmeklējot krusu, dalībnieki aicināti ņemt līdzi viedtālruni vai planšetdatoru ar iebūvētu fotokameru. Kursa dalībniekiem nodarbību laikā būs iespēja izmantot arī Ventspils Digitālā centra planšetes.

Pēc kursa apmeklēšanas dalībnieki būs spējīgi izveidot kvalitatīvu un reprezentablu sava produkta/pakalpojuma vizuālo materiālu, izmantot telefona ierīcēs pieejamās pēcapstrādes un sagataves programmatūras un sagatavot fotogrāfijas publicēšanai internetā.