Aicina apmeklēt semināru "Gudrās mājas un gudrās ēkas" | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina apmeklēt semināru "Gudrās mājas un gudrās ēkas"

Ventspils Digitālais centrs aicina pirmdien, 25. martā, no plkst. 15:00 līdz 17:00  apmeklēt uzņēmuma "ELKO EP Baltic" semināru "Gudrās mājas un gudrās ēkas”, kas tiek organizēts "Digitālās nedēļas" ietvaros. Dalība seminārā bez maksas.

Semināra ietvaros “ELKO EP Baltic” vadītājs Gļebs Kiseļovs pastāstīs par to, kādus elementus savās mājās iespējams automatizēt un cik daudz tādējādi iespējams ietaupīt. Tāpat semināra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par to kā gudro mājas sistēmu uzstādīt jaunās un jau esošas ēkās, nemainot elektrības vadus, kādas tam ir priekšrocības, cik tas maksā un cik ilgā laika periodā investīcijas atmaksājas. Semināra ietvaros tiks pastāstīts arī par reāliem piemēriem gan privātmāju, gan biroja telpu segmentā.

“ELKO EP Baltic”  ir viens no pasaules vadošajiem elektronisko iekārtu ražotājiem dzīvojamo māju, biroju un rūpnieciskās automatizācijas jomā.

Interesenti aicināti pieteikties semināriem elektroniski līdz 24. martam šeit: www.ej.uz/DWSeminari. Apmeklējot uzņēmuma "ELKO EP Baltic” semināru iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un laimēt arī vērtīgas balvas.

Seminārs notiks Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.