Aicina pedagogus pieteikties “Crowddreaming” projektam | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina pedagogus pieteikties “Crowddreaming” projektam

Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus iesaistīties pirmajā Eiropas skolotāju kopienā, lai, izmantojot digitālās tehnoloģijas, popularizētu kultūras mantojumu un uzzinātu kā iesaistīt savus skolēnus digitālās kultūras kopradīšanā.

”Crowddreaming” ir Erasmus+ projekts, un tā mērķis ir Eiropas līmenī popularizēt labo praksi kultūras mantojuma popularizēšanā ar digitālo tehnoloģiju palīdzību, veicinot iekļaujošo izglītību un Eiropas vērtību popularizēšanu jauniešu vidū.

Projekta ietvaros skolotāji piedalīsies šādās aktivitātēs:

  • apmācību virzienu digitālā kultūras mantojuma jomā kopīgā izstrādē, piedaloties divās apmācību sagatavošanas sesijās 2019. gada maijā, informējot projekta ekspertus par prasmēm, kuras nepieciešams attīstīt, lai sekmīgi iesaistītu savus skolēnus projektu īstenošanā un izstrādātu digitālus projektus vietējā kultūras mantojuma novērtēšanai un popularizēšanai;
  • līdzdalība jaukta tipa apmācībās (tai skaitā arī ar skolēniem), lai apgūtu prasmes kā īstenot “Crowddreaming” metodiku.

Lai piedalītos projektā, pedagogi aicināti aizpildīt pieteikuma anketu šeit: www.ej.uz/crowddreaming.

Projektā “Crowdreaming” piedalās 5 partneri no 5 Eiropas valstīm. Pilotprojektu īstenos 4 valstīs (Latvijā, Horvātijā, Grieķijā un Itālijā), un tajā tiks iesaistīti pamatskolas un vidusskolas skolotāji (20 katrā valstī) un skolēni (400 katrā valstī).Projekta partneris Latvijā - Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija. Plašāka informācija par projektu: http://www.crowddreaming.eu/.