Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane izvirzīta Eiropas mēroga IT balvai | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālā centra pasniedzēja Dace Bergmane izvirzīta Eiropas mēroga IT balvai

Ventspils Digitālā centra pasniedzēja un informācijas sistēmu administratore Dace Bergmane ir izvirzīta Eiropas līmeņa IT balvai kā viena no trim labākajām e-skolotājām. Līdz 10. septembrim par Daci iespējams balsot, ar “patīk” jeb “like” zem Daces bildes sociālā tīkla Facebook aptaujā. Balva tiks pasniegta šā gada oktobrī Boloņā, Itālijā.

Dace Bergmane par tehnoloģiju skolotāju dažādos veidos – gan kā skolas pedagogs, gan kā kursu pasniedzēja – strādā jau 12 gadus. Ikdienā Dace izstrādā mācību programmu un metodiku kursiem, vada dažāda veida apmācības  un konsultē gan pieaugušos, gan jauniešus. Kopā ar Digitālā centra kolēģiem pasniedzēja izveidojusi mācību kursu IKT rīku izmantošanai mācību procesā, lai veicinātu tehnoloģiju izmantošanu pedagogu ikdienas darbā, piemēram, darba organizācijai un plānošanai, kā arī darbā ar skolēniem mācību procesā. Tāpat pasniedzēja iesaistās dažādos Ventspils Digitālā centra projektos, piemēram, “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, “Digitālo Kompetenču Attīstības Sistēma” DCDS, “Smart Women” un citos.

Dace ir tālmācības platformas “Moodle” pārzinātāja un ieviesusi šo risinājumu dažādās izglītības iestādes, t.sk. Ventspils Digitālā centra apmācību kursu un interešu izglītības nodarbību vajadzībām.

Balsošana notiek organizācijas “All Digital” facebook lapā šeit: ej.uz/balsosanupardaci. Ar “patīk” jeb “like” jāatzīmē tieši Daces bilde nevis aptaujas ieraksts kopumā.

Ventspils Digitālā centra kolektīvs aicina atbalstīt Daci balsojumā.