Fotokursu dalībnieku izstāde Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Fotokursu dalībnieku izstāde Ventspils Digitālajā centrā

Līdz 2020. gada 15. martam Ventspils Digitālajā centrā būs iespēja apmeklēt Jekaterinas Karpovas mācību kursa “Fotografēšanas pamati” vienpadsmitā izlaiduma dalībnieku darbu izstādi.

Izstādes autori apguva gan fotografēšanas pamatus, gan prasmes fotografējot pie mākslīgā apgaismojuma. Mācību kursu ietvaros dalībnieki iepazinās ar spoguļkameras darbības funkcijām, apguva kompozīciju un vizuālās komunikācijas principus, kā arī uzzināja vairāk par cilvēku un priekšmetu fotografēšanas niansēm fotostudijas vidē.

Kursu dalībnieki novērtē pasniedzējas Jekaterinas mācību stilu, jo apgūstamās tēmas tiek skaidrotas vienkārši un saprotami, kas ir ļoti būtiski iesācējiem. Dalībnieki bez priekšzināšanām atzīst, ka pēc mācību kursu apmeklēšanas ir gandarīti un ieinteresēti turpināt mācības, ar nepacietību gaidot kursu, kura ietvaros būtu iespējams gūt padziļinātas zināšanas fotografēšanā.

Interesenti priecājas par iespēju apmeklēt mācības ne vien lai gūtu jaunas zināšanas, bet arī gūtu domu biedrus ar kopīgām interesēm.