Konkursam “Ventspils IT izaicinājums” pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Konkursam “Ventspils IT izaicinājums” pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku

Noslēgusies pieteikšanās un gatavo darbu iesniegšana konkursam “Ventspils IT izaicinājums 2019”.  Šogad kopumā konkursā reģistrējušās 533 komandas - tie ir 2132 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, kas ir par 156 dalībniekiem vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Vislielāko interesi par konkursu izrādījuši Latvijas skolu skolēni – kopumā pieteikušās 370 komandas no visas Latvijas. Ventspils IT izaicinājumu pieņēmuši arī kaimiņvalstu skolēni - 76 Lietuvas un 72 Igaunijas komandas. Šogad pirmo gadu konkursā uzaicinātas piedalīties arī trīs Somijas skolas, kuras pārstāves 15 komandas.

Žūrija, kuras sastāvā ir Ventspils Digitālā centra pārstāvji, uzdevumu veidotāji, skolotāji, eksperti, Latvijas spēļu izstrādātāju asociācijas un Iespējamās misijas pārstāvji, vērtēs iesūtītos konkursa darbus un noteiks finālistus līdz 22. oktobrim. Savukārt neklātienes kārtas uzvarētāji tiks paziņoti 23. oktobrī - finālisti saņems paziņojumus e-pastā, bet visi rezultāti kopumā tiks publicēti konkursa mājas lapā. Neklātienes kārtas uzvarētāji tiks aicināti uz “Ventspils IT izaicinājums 2019” finālu, kas norisināsies Ventspilī 14. – 15. novembrī jaunākajiem skolēniem (1. – 3. klase), bet 13. - 15. novembrī pārējo grupu skolēniem.

Konkursa finālistus gaida dažādas aktivitātes un pārsteigumi. Ir paredzētas iepazīšanās vakara aktivitātes Livonijas ordeņa pilī, atpūtas pasākums jaunāko klašu skolēniem Kurzemes democentrā, vietējo mūziķu uzstāšanās Ventspils Jaunrades namā, ekskursijas uzņēmumos un apskates objektos. Visām fināla komandām tiks nodrošinātas naktsmītnes un ēdināšana, kā arī segti ceļa izdevumi uz Ventspili.

Plašāka informācija par konkursu pieejama mājas lapā ventspilsitc.com un facebook kontā facebook.com/ventspilsitc.