Nodarbinātajiem iedzīvotājiem būs iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Nodarbinātajiem iedzīvotājiem būs iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci

Nodarbinātajiem iedzīvotājiem maija sākumā būs iespēja pieteikties Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" un gūt jaunas zināšanas.

Mācībām maijā pieteikties aicināts ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem, kurš vēl nav paguvis piedalīties šajā projektā, jo nodarbības par  ES fondu un valsts līdzekļiem apmeklēt var ikviens nodarbinātais tikai vienu reizi. Projektā pieteikties var arī personas, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības.

Ventspils Digitālais centrs projekta ietvaros piedāvās neformālās izglītības programmas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

Mācības būs bezmaksas strādājošajiem iedzīvotājiem, kuriem piešķirts maznodrošinātās vai trūcīgās personas statuss. Savukārt pārējiem mācību maksu 90% apmērā sedz  ES fondi un valsts, bet 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs.

Plašāka informācija par mācību kursiem maijā būs pieejama mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, kā arī Ventspils Digitālā centra mājas lapā: www.digitlaiscentrs.lv. Aicinām sekot informācijai arī VIAA un Ventspils Digitālā centra  sociālajos tīklos Facebook, Twitter vai Draugiem.

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.