fbpx Parakstīs sadarbības memorandu par spēļu industrijas attīstību Ventspilī | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Parakstīs sadarbības memorandu par spēļu industrijas attīstību Ventspilī

Ventspils Digitālais centrs aicina uz pasākumu Ventspils #TechUP, kas notiks otrdien, 14. maijā, plkst. 17:30 Ventspils Augstskolā, D korpusa pagrabstāvā. Pasākums šoreiz nozīmīgs ar to, ka tā ietvaros tiks parakstīts sadarbības memorands par spēļu industrijas attīstību Ventspilī.

Memorands izstrādāts Baltijas jūras reģiona programmas 2014 – 2020 projekta “Baltijas spēļu izstrādes industrija – Stiprinot reģionālo attīstību” ietvaros un tā mērķis ir sekmēt efektīvu un atklātu sadarbību starp memoranda parakstītājiem, kopīgi veidojot Ventspilī labvēlīgu vidi spēļu izstrādātāju un entuziastu kopienas veidošanai,  izglītošanai, popularizēšanai, kā arī spēļu izstrādes uzņēmumu piesaistei un attīstībai. Sadarbības memorandu parakstīs Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Augstskola un Ventspils Augsto tehnoloģiju parks.

Pasākuma turpinājumā interesenti varēs uzzināt par spēļu izstrādes industrijas šī brīža situāciju Latvijā, spēļu pielietojumu izglītībā, kā arī dzirdēt pieredzes stāstu no industrijas pārstāvja.

 

Pasākuma programma:

  • plkst. 17:20 Ierašanās;
  • plkst. 17:30 Sadarbības memoranda par spēļu industrijas attīstību Ventspilī parakstīšana (Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Augstskola un Ventspils Augsto tehnoloģiju parks);
  • plkst. 17:50 Aktualitātes Spēļu izstrādes industrijā Latvijā

(Laura Vilsone, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija);

  • plkst. 18:10 Spēles elementu izmantošana mācību procesā

(Vairis Caune, Ventspils Augstskola);

  • plkst. 18:30 Gamified neurofeedback

(Juris Zebņickis, Waveforge Entertainment);

  • plkst. 18:50 Uzkodas, informācijas un pieredzes apmaiņa neformālā gaisotnē.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: www.ej.uz/VentspilsTechUP2.