Platīna peles balvu saņēmis projekts “Oficiālā elektroniskā adrese”, kurā līdzdarbojies arī Ventspils Digitālais centrs | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Platīna peles balvu saņēmis projekts “Oficiālā elektroniskā adrese”, kurā līdzdarbojies arī Ventspils Digitālais centrs

Ceturtdien, 5. decembrī, tika noskaidroti šā gada tehnoloģiju nozares gada balvas “Platīna pele 2019” laureāti. Apbalvojumu kategorijā “Valsts digitālā transformācija” saņēma “Oficiālā elektroniskā adrese”, kuras ieviešanā līdzdarbojusies arī Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs”.

Projekta “Oficiālā elektroniskā adrese” ietvaros Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) ir izstrādājis valsts līmeņa risinājumu e-adreses izmantošanai www.parvaldiba.lv, kas bez maksas ir pieejams valsts un pašvaldību iestādēm, kuras nevēlas veidot jaunas vai pielāgot esošās IT sistēmas darbam ar elektronisko adresi.

Kategorijā “Valsts digitālā transformācija” tika izvirzīti projekti, kas nodrošina valsts pārvaldes procesu un pakalpojumu pārveidi vai digitalizāciju, izmantojot IKT rīkus un tehnoloģijas.