Aicina uz “Schneider Electric Latvia” semināru par elektroenerģijas pārvaldību un automatizāciju | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina uz “Schneider Electric Latvia” semināru par elektroenerģijas pārvaldību un automatizāciju

Otrdien, 26. martā, no plkst. 15:00 līdz 17:00 Ventspils Digitālajā centrā notiks uzņēmuma “Schneider Electric Latvia” seminārs, kura ietvaros būs iespēja uzzināt par “PowerTag” bezvadu enerģijas uzskaites un monitoringa ierīcēm ēkām, apgaismojumu un tā pielāgošanas iespējām harmoniskai dzīvei un produktīvam darbam.

Seminārs tiek rīkots “Digitālās nedēļas” ietvaros un dalība tajā ir bez maksas. Semināru vadīs “Schneider Electric” attīstības vadītājs Baltijas valstīs Gatis Arājums.

“Schneider Electric” ir viens no pasaules līderiem enerģijas vadībā un automatizācijā. Uzņēmums sadarbojas ar profesionālajām skolām, arī ar “Ventspils Tehnikumu”, palīdzot jaunajiem profesionāļiem iegūt praktiskas un noderīgas zināšanas.

Pieteikties semināram iespējams līdz 25. martam šeit: www.ej.uz/DWSeminari. Apmeklējot uzņēmuma "Schneider Electric Latvia” semināru iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un laimēt arī vērtīgas balvas.