Tehnoloģiju pulciņu Atvērto durvju pasākums Pārventā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Tehnoloģiju pulciņu Atvērto durvju pasākums Pārventā

Trešdien, 4. septembrī, plkst. 11:05 – 14:05 gan mazi, gan lieli Pārventas iedzīvotāji tiks gaidīti uz Atvērto durvju pasākumu Ventspils 3. vidusskolas aktu zālē. Šāds pasākums tiek organizēts pirmo reizi, lai Pārventas iedzīvotājiem būtu iespēja tuvāk dzīvesvietai klātienē iepazīties ar Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju pulciņu piedāvājumu. Aicināti ir visi- gan tie, kuri mācās, gan tie, kuri dzīvo Pārventā, gan skolēni, gan vecāki.

Atvērtu durvju pasākumā skolēniem būs iespēja tikties ar nodarbību pasniedzējiem, iepazīties ar nodarbību saturu, kā arī praktiski veikt kādu uzdevumu, lai gūtu labāku priekšstatu par apgūstamo tēmu. Pārstāvēti būs ne tikai tie pulciņi, kurus skolēniem ir iespēja apmeklēt Pārventā, bet arī nodarbības, kuru norise ir Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.  

Kopumā vecāki un skolēni varēs iepazīties ar šādiem pulciņiem: programmēšanas pamati, Minecraft skola, datorzinību pamati, digitālā māksla, dronu skola, robotika, digitālā foto/video pamati, 3D datorgrafika, YouTube skola, Java un mājas lapu programmēšana, datorsistēmu administrēšana, tehnoloģijas lietpratējiem, datorzinības 1.klasei, digitālā mājturība un Spēļu izstrādes pamati.