“Ubiquiti Networks” un "EuroDK" iepazīstinās ar saviem produktiem | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

“Ubiquiti Networks” un "EuroDK" iepazīstinās ar saviem produktiem

Ceturtdien, 28. martā, no plkst. 15:00 līdz 17:00 iedzīvotāji aicināti apmeklēt uzņēmumu “Ubiquiti Networks” un "EuroDK" semināru un uzzināt plašāk par uzņēmumu produktiem, bezvadu tīkliem ārpus telpām un "UNMS" “Ubiquiti Networks” pārvaldības sistēmu.

Ubiquiti networks šobrīd ir vadošais wireless un tīklu produktu ražotājs pasaulē, ko dibinājis bijušais Apple Inženieris Roberts Pera. Uzņēmums projektē un ražo revolucionāras tehnoloģiju platformas operatoriem, uzņēmumiem, kā arī mājas lietošanai. Produkti: UniFi, airMax, airFiber, EdgeMax, ir zināmi visā pasaulē un nepārspējami lietošanas vienkāršībā, ar nozarē vadošo veiktspēju un ļoti zemām izmaksām. “Ubiquiti Network Latvija” vadītājs Kristaps Rikāns pastāstīs plašāk par uzņēmuma darbību. 

SIA LSEZ "EURO DK" ir viens no dinamiskāk attīstošākajiem uzņēmumiem informācijas tehnoloģiju jomā. Uzņēmums dibināts 2007. gadā un šobrīd eksportē iekārtas uz vairāk nekā 150 pasaules valstīm. Kopš 2009. gada, uzņēmums veiksmīgi pārdod dažādas iekārtas  bezvadu tīklu izveidei: maršrutētājus, antenas, slēdžus, kabeļus, drošības un uzraudzības instrumentus. Uzņēmums ir pašreizējais līderis Latvijas eksportā uz vairākām pasaules valstīm. Uzņēmuma pārstāvji Andrejs Grodzickis un Margarita Pavlova pastāstīs semināra dalībniekiem sīkāk par uzņēmuma pieredzi un produktiem. 

Interesenti aicināti pieteikties semināriem elektroniski līdz 27. martam šeit: www.ej.uz/DWSeminari. Apmeklējot semināru iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un laimēt arī vērtīgas balvas. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Seminārs notiks Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.