fbpx Ventspils Digitālā centra speciālisti projekta ietvaros piedalās mācībās Lietuvā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālā centra speciālisti projekta ietvaros piedalās mācībās Lietuvā

No 6. līdz 8. martam Ventspils Digitālā centra speciālisti viesojās Klaipēdā, Lietuvā, lai projekta “Apvienotais kompetences centrs viedai veco ļaužu aprūpes sociālo pakalpojumu attīstībai” ietvaros piedalītos mācībās “Metožu un IKT risinājumu izstrāde pieejamākiem sociālajiem pakalpojumiem”.

Apmācībās piedalījās pārstāvji no “Klaipēdas Universitātes”, “Klaipēdas pilsētas sociālā aprūpes nama” un Ventspils pilsētas pašvaldības iestādēm “Ventspils Digitālais centrs” un “Sociālais dienests”.

Apmācību ietvaros projekta partneri viesojās “Klaipēdas pilsētas sociālajā aprūpes namā”, kur uzzināja plašāk par projekta partneru pieredzi un dažādu mūsdienu tehnoloģiju pielietošanu, sniedzot sociālos pakalpojumus, apmeklēja Delfīnu terapijas centru, kā arī runāja par jaunām tendencēm, problēmām un tehnoloģijām, lai uzlabotu senioru sociālo integrāciju un veselību.

Šīs bija pēdējās projekta partneru apmācības, projekta ietvaros kopumā tika īstenotas 3 šāda veida apmācības. Pirmās notika 2018. gada martā Klaipēdas Universitātē, bet otrās 2018. gada septembrī Ventspilī.

Projekta kopējais apjoms - EUR 607 207, no tā Ventspils pilsētas iestāžu budžets – EUR 365 822. 85% izmaksu segs Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 5% ir valsts budžeta dotācija, bet 10% Ventspils pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Ventspils Digitālais centrs, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.