Aicina piedalīties vebinārā par finanšu drošību digitālajā vidē | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina piedalīties vebinārā par finanšu drošību digitālajā vidē

Piektdien, 27. novembrī, plkst. 15:00 – 16:30 Digitālais centrs un “Swedbank” aicina ikvienu interesentu pievienoties bezmaksas vebināram “Finanšu drošība digitālajā vidē” un uzzināt vairāk par to, kā justies droši digitālajā vidē, kādi ir potenciālie riski un pats galvenais – kā pasargāt savu naudu un datus.

Gan ikdienā, gan tuvojoties svētkiem, īpaši aktuāla ir kļuvusi iepirkšanās internetā, kad svarīgi atcerēties, ka tāpat kā reālajā dzīvē, arī virtuālajā vidē cilvēki nav pasargāti no krāpniekiem un ir jārūpējas par savu drošību. Tāpat par mūsu ikdienu ir kļuvuši arī dažādi e-pakalpojumi, kuros autorizējoties, nepieciešams ievadīt savus bankas datus, kas cilvēku neuzmanības dēļ var kļūt par vienu no veidiem, kā nodot savus privātos datus svešās rokās.

Tiešsaistes vebināra galvenās tēmas būs krāpnieku motivācija, krāpšanas veidi digitālajā vidē un digitālās tendences finanšu jomā. Pasākums tiešsaistē tiks organizēts videokonferenču rīkā Microsoft Team. To vadīs “Swedbank” vadošā klientu konsultante Katerina Ņikiforova. Interesenti tiek aicināti pieteikties vebināram šeit: www.adre.se/finansudrosiba. Pēc reģistrēšanās visiem tiks nosūtīti pieejas dati.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām vērsties Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu dace.bergmane@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.