Aicina skolēnus pieteikties spēļu izstrādes pamatu nodarbībām | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina skolēnus pieteikties spēļu izstrādes pamatu nodarbībām

Ņemot vērā skolēnu atsaucību un interesi par spēļu veidošanu, Ventspils Digitālais centrs rīko papildus uzņemšanu tehnoloģiju pulciņā “Spēļu izstrādes pamati”. Pulciņš notiek katru otro sestdienu no plkst. 15:00 līdz 19:00.

Tehnoloģiju pulciņš “Spēļu izstrādes pamati” paredzēts 10. līdz 12. klases skolēniem, un tas ir īpaši lietderīgs jauniešiem, kas vēlas studēt informācijas tehnoloģijas, jo pulciņa nodarbībās būs iespēja gūt izpratni par spēļu izstrādi un spēļu izstrādātāja profesiju, kā arī apgūt datorspēļu izveides pamatus.

Pirmā nodarbība jaunajiem pulciņa dalībniekiem notiks 29. februārī. Pieteikties iespējams šeit: https://ej.uz/vdcpulcini2019.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 28632351 (programmas vadītājai G.Stepiņa) vai 63607607, kā arī rakstot uz e-pastu pulcini@ventspils.lv.

Pēc reģistrācijas ar katru skolēnu vai viņa vecāku individuāli (telefoniski vai e-pastā) sazināsies Digitālā centra atbildīgā persona, lai vienotos par skolēna dalību pulciņā un citām formalitātēm.