Aicinām uzņēmējus izmantot īpašos noteikumus, reģistrējoties dalībai “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicinām uzņēmējus izmantot īpašos noteikumus, reģistrējoties dalībai “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”

Aicinām uzņēmējus izmantot iespēju un pieteikties Kurzemes reģiona lielākajā uzņēmējdarbības pasākumā un iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kas notiks nākamajā gadā 3. un 4. aprīlī Olimpiskajā centrā “Ventspils”, Ventspilī. Līdz 2020. gada 15. janvārim piedāvājam īpašus Agrās pieteikšanās nosacījumus dalībniekiem.

Plānots, ka pasākumā pulcēsies aptuveni 200 dalībnieku, plaši pārstāvot Kurzemi un tās novadus, piedāvājot interesantu programmu kā uzņēmumiem, tā vietējiem iedzīvotājiem. “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” rīko Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Ventspils pilsētas pašvaldība.

Uzņēmējiem pasākuma ietvaros būs iespēja piedāvāt apmeklētājiem savas preces un pakalpojumus, ikvienu interesentu aicinām uzzināt arī par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām. Pasākumu iecerējuši apmeklēt arī uzņēmēju delegācijas no citām Eiropas Savienības un NVS valstīm.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” pirmā diena būs veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai jeb B2B aktivitātēm. Notiks arī biznesa forums un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu piedalīšanos par tādām tēmām kā darba tirgus nākotnes tendences un citām aktualitātēm Latvijā. Dienas otrajā daļā norisināsies Ventspils tūrisma konference, kurā gan tūrisma nozares profesionāļi, gan citi interesenti varēs gūt lādiņu jaunajai tūrisma sezonai, pieredzes stāstu un paneļdiskusijas formā izzinot Ventspils un reģiona izaicinājumus tūristu piesaistīšanai ar iespēju uzdot jautājumus.

Pirmās dienas izskaņā paredzēta atpūta neformālā gaisotnē, piedāvājot lielisku iespēju festivāla dalībniekiem pavadīt vakaru vienā no šobrīd populārākajām kultūrvietām - jaunajā Ventspils koncertzālē “Latvija”.

Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” otrās dienas programmu veidos plaša kultūras programma, kulinārijas meistarklases un degustācijas, kā arī dažādas izklaides, apgūstot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas. Plānotas arī dažādas loterijas ar vērtīgām balvām un pārsteigumiem.

Iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” notiks 3. un 4. aprīlī Olimpiskajā centrā “Ventspils”, Sporta ielā 7/9, Ventspilī. Papildu informāciju par dalības noteikumiem un izmaksām aicinām meklēt www.chamber.lv. Vēršam uzmanību, ka reģistrējot savu dalību pasākumā līdz 2020.gada 15. janvārim, iespējams saņemt īpašo piedāvājumu dalības maksai.  

Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” sadarbības partneri ir  Ventspils brīvostas pārvalde un banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes Radio”.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” būs jau ceturtais šāds ikgadējs pasākums Kurzemes reģionā. Šogad “Uzņēmēju dienas Kurzemē” notika Liepājas Olimpiskajā centrā, pulcējot 190 dažādu nozaru dalībniekus. Pasākumu apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši apmeklētāju.  LTRK rīko Uzņēmēju dienas katru gadu visos Latvijas reģionos – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.