Ventspils Digitālais centrs atjaunos publiskās zonas darbu | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs atjaunos publiskās zonas darbu

Sākot ar pirmdienu, 27. aprīli, Ventspils Digitālais centrs atjaunos publiskās zonas darbu pilnā pakalpojumu apjomā, taču joprojām tiks saglabāti distancēšanās noteikumi un rūpīgi ievērotas higiēnas prasības, lai pakalpojumus nodrošinātu pēc iespējas droši. Tāpat tiks atjaunots iepriekšējais publiskās zonas darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 9:00 līdz 19:00, bet piektdienās no plkst. 9:00 līdz 18:00.

Ventspils Digitālā centra publiskajā zonā iespējams saņemt šādus pakalpojumus: dokumentu kopēšanu, druku un skenēšanu līdz A0 formātam, laminēšanu (līdz A3 formātam) un iesiešanu gan spirālē, gan mīkstajos vākos, gan ar folijspiedi cietajos vākos. Tāpat ir iespējams veikt VHS videokasešu digitalizēšanu.

Klientiem joprojām tiks dota pieeja tikai katram otrajam datoram, bet apmeklējuma laiks tiek pagarināts līdz 30 minūtēm. Lai arī individuālās konsultācijas klientiem pie datoriem joprojām netiks sniegtas, Digitālā centra speciālisti varēs sniegt palīdzību attālināti, pieslēdzoties klienta datoram.

Klientu un darbinieku drošībai Ventspils Digitālā centra kases zonā ir uzstādīts aizsargstikls norēķinu veikšanai un dokumentu saņemšanai/izsniegšanai, vairākas reizes dienā tiek dezinficētas virsmas, rokturi, drukas iekārtas un datortehnika, ierīkota distancēšanās zona pie kases, kā arī darbinieki nodrošināti ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Tāpat tiek nodrošināts roku dezinfekcijas līdzeklis.

Pakalpojumu apmaksai iedzīvotāji aicināti izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Ventspils Digitālā centra Pārventas filiāle Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, joprojām ir slēgta.

Ventspils Digitālais centrs aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem – ievērot sociālo distancēšanos un drošu saskarsmi.