Bērni aicināti pieteikties Vasaras IT skolas noslēguma sesijām | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Bērni aicināti pieteikties Vasaras IT skolas noslēguma sesijām

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pieteikties Vasaras IT skolas 3. un 4. sesijai, iepazīt modernas tehnoloģijas un papildināt savas zināšanas, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikties iespējams elektroniski: www.adre.se/itvasara vai klātienē Digitālajā centrā Akmeņu ielā 3.

Vasaras IT skolas noslēguma sesijas veltītas katra savai tēmai:

  • 3. sesija “Vasaras smaržas” notiks no 13.07. līdz 24.07,
    • pieteikšanās līdz 10.07.
  • 4. sesija “Vasaras garšas” noritēs no 27.07. līdz 07.08.,
    • pieteikšanās līdz 24.07.

Vasaras IT skolas nodarbībās skolēniem būs iespēja darboties ar jaunajiem Digitālā centra robotiem – LEGO Spike un Sphero Bolt. Skolēni piedalīsies Inženierzinātņu izaicinājumā, kur objektu būvniecībai tiks izmantoti pārtikas produkti. Uzbūvētajiem objektiem tiks veikts izturības tests, izmantojot matemātiskus aprēķinus.

Kopā ar grupas biedriem tiks veidota digitāla spēļu grāmata programmā Adobe Illustrator. Vasaras IT skolas neatņemama sastāvdaļa ir spēle Minecraft: Education Edition, ar kuru IT skolas dalībnieki darbosies arī 3. un 4. sesijā. Digitālā centra pasniedzēji sagatavojuši arī dažādas STEM darbnīcas, kurās strādās ar LEGO WeDo robotiem un QR kodiem, apgūstot interesantas tēmas, piemēram, kāpēc cilvēki jūt smaržas. Nodarbībās skolēni apgūs koloristikas pamatus, radīs grafiskus zīmējumus un to digitalizāciju grafiskās planšetēs. Radoši izpausties būs iespēja arī  digitālās mūzikas, foto un video nodarbībās.

Nodarbības ar Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu tiek organizētas “Rīcības programmas datorprasmju apguvei Ventspils vispārizglītojošās skolās 2019. – 2021. gadam” ietvaros un Ventspils skolu skolēniem ir bezmaksas.

Citu pilsētu vai novadu 2. līdz 12. klases skolēniem maksa par 1 nodarbību ir 4,00 EUR jeb 40 EUR par visām Vasaras IT skoliņas vienas sesijas nodarbībām, bet sešgadniekiem un 1.klašu skolēniem – 3,00 EUR par nodarbību jeb 30,00 EUR par visām Vasaras IT skoliņas vienas sesijas nodarbībām.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālo centru pa tālr. 63607607, rakstot uz e-pastu pulcini@ventspils.lv vai Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, Ventspilī.