Digitālais centrs aicina uz Ziemassvētku ekspress fotostūrīti | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Digitālais centrs aicina uz Ziemassvētku ekspress fotostūrīti

Ventspils Digitālais centrs aicina izmantot lielisku iespēju trešdien, 16. decembrī, no plkst. 10:00 līdz 18:00 apmeklēt Ziemassvētku ekspress fotostūrīti un iegūt skaistas fotogrāfijas Ziemassvētku noskaņās. Skaistos mirkļus iemūžinās talantīgā fotogrāfe Margarita Zvejniece, savukārt svētku noskaņu uzburs ziedu meistares no “Puķotavas”.

Iemūžināt svētku emocijas aicināts ikviens interesents, bet apmeklētājiem ir jāņem vērā visi noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi un drošības pasākumi. Vienai fotosesijai – vienai mājsaimniecībai līdz 5 cilvēkiem –  tiks atvēlētas 15 minūtes, un starplaiks starp tām arī būs 15 minūtes, lai būtu laiks dalībnieku maiņai. Katrā fotosesijā tiks uzņemtas 3 fotogrāfijas, un tās tiks nosūtītas uz dalībnieku e-pastiem. Bilžu uzņemšana Ziemassvētku fotostūrītī notiks Ventspils Digitālā centra 2.stāva Lielajā zālē. Dalībnieki aicināti ierasties rezervētajā laikā.

Pieteikties fotostūrītim iespējams pa tālruni 63607607. Ventspils Digitālais centrs aicina pieteikšanos neatlikt uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots. Dalības maksa Ziemassvētku ekspress fotostūrītī: 10 EUR.

Informējam, ka uzņemtie materiāli var tikt izmantoti Digitālā centra publicitātes un reklāmas materiālu veidošanai, tai skaitā tie var tikt publicēti organizatora mājas lapā un sociālajos tīklos.