Drossinternets.lv spēlē “Pilsētas ABC" iekļauti arī fakti par Ventspili! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Drossinternets.lv spēlē “Pilsētas ABC" iekļauti arī fakti par Ventspili!

Ventspils Digitālā centra pasniedzējas iesaistījušās Latvijas Drošāka interneta centra Drossinternets.lv projektā un piedalījušās tiešsaistes spēles “Pilsētas ABC" radīšanā. Ar spēli iepazīties iespējams šeit: www.adre.se/pilsetasabc

Spēle “Pilsētas ABC” ir interesanta ikvienam – to var spēlēt gan pilsētas iedzīvotāji, pārbaudot zināšanas par savu pilsētu, gan Latvijas apceļotāji, uzzinot interesantus faktus par konkrēto pilsētu. Spēlē iekļauti 33 apgalvojumi, kuri spēles dalībniekiem jāizvērtē un jānosaka, vai tie ir patiesi vai nepatiesi.

Faktus par “Pilsētas ABC” Ventspils spēli apkopoja Ventspils Digitālā centra pasniedzējas Ilze Grinfogele un Paula Anškena, kopā ar Gāliņciema bibliotēkas vadītāju Kristu Špudi. Ventspilnieces ikdienā darbojas arī kā Drošāka interneta vēstneses, palīdzot Drossinternets.lv izglītot bērnus un jauniešus par drošu, atbildīgu un jēgpilnu interneta lietošanu. Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Ilze Grinfogele atzīst, ka meklēt un izdomāt apgalvojumus bija interesanti. “Centāmies atrast tādus faktus, lai informācijas patiesumu varētu pārbaudīt gan internetā, gan arī aplūkojot objektus dabā, tādējādi spēli var spēlēt gan mājās, gan arī izstaigājot Ventspils pilsētu,” stāsta I. Grinfogele.

Šobrīd interesenti savas zināšanas var pārbaudīt par 18 apdzīvotām vietām Latvijā: Alūksni, Balviem, Bausku, Cēsīm, Daugavpili, Iecavu, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Krāslavu, Krāslavas novadu, Kuldīgu, Liepāju, Rēzekni, Saldu, Talsiem, Valmieru un Ventspili.

Spēlē piedalīties iespējams līdz 29. septembrim. 30 labākie faktu izvērtētāji tiks arī pie vērtīgām balvām no Drossinternets.lv un tiks paziņoti 30. septembrī.