Izmaiņas Digitālajā centrā sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Izmaiņas Digitālajā centrā sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli!

Ņemot vērā valdības izsludināto ārkārtas stāvokli COVID-19 izplatības ierobežošanai, Ventspils Digitālajā centrā ir ierobežota publiskās zonas pakalpojumu pieejamība.

Ventspils Digitālā centra apmeklētāji tiek aicināti ņemt vērā šādus ierobežojumus COVID-19 saslimšanas ierobežošanai:

  1. Ventspils Digitālā centra telpās atļauts atrasties tikai ar mutes un deguna aizsegiem. Darbiniekiem ir tiesības atteikt pakalpojumu cilvēkiem bez mutes un deguna aizsega.
  2. Kases zonā ir novietots aizsargstikls ar vietu norēķinu veikšanai, dokumentu saņemšanai un izsniegšanai. Apmeklētājiem ir jāievēro droša distance, aizliegts atrasties darbinieku zonā vai liekties pāri letei.
  3. Par pakalpojumiem iespējams norēķināties skaidrā naudā, bet norēķinu veikšanai iesakām izmantot bezskaidras naudas norēķinus.
  4. Ir iespēja elektroniski nosūtīt dokumentu drukai uz e-pastu info.vdc@ventspils.lv un ierasties Digitālajā centrā jau pēc gatava darba. Pakalpojumu apmaksai iespējams izrakstīt rēķinu.
  5. Individuālas konsultācijas pie datoriem tiek sniegtas ierobežotā apjomā, speciālisti palīdzību var sniegt, pieslēdzoties datoram attālināti.
  6. Publiskajā zonā apmeklētājiem pieejams katrs otrais dators.

Apmeklējot Digitālo centru, ikviens var justies droši, jo vairākas reizes dienā tiek dezinficētas virsmas, datortehnika, drukas iekārtu virsmas un rokturi. Publiskajā zonā pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis.

Ventspils Digitālā centra publiskā zona gaidīs savus apmeklētājus ierastajā darba laikā, gan Akmeņu ielā 3, gan Pārventas filiālē: Pārventas bibliotēka, Tārgales iela 4.

Visu vecumposmu tehnoloģiju pulciņu nodarbības turpinās notikt tiešsaistē līdz 6. decembrim.

Ventspils Digitālais centrs aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem – ievērot sociālo distancēšanos, higiēnas prasības un drošu saskarsmi.