Noslēgušās tiešsaistes medijpratības apmācību nodarbības | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noslēgušās tiešsaistes medijpratības apmācību nodarbības

Trešdien, 8. aprīlī, noslēdzot mācību ciklu “Tiešsaistes medijpratības nodarbības pieaugušajiem un bērniem”, aktrise, radio SWH balss /personība, uzņēmuma “BM Production” vadītāja un influencere Ieva Florence – Vīksne savā nodarbībā runāja par influenceru ietekmi un sociālās vides mārketingu.

Nodarbības ievadā Ieva Florence-Vīksne runāja par influenceriem un viņu darbību Latvijā. Aktrise dalījās pieredzē, kā pati sākusi darboties sociālajos tīklos, veidojot saturu un meklējot sadarbības partnerus. Influencere uzsvēra, ka šodien nozīme vairs nav pēc iespējas lielāka sekotāju skaita iegūšanai, bet gan saiknes veidošanai ar sava sociālā profila sekotājiem un savas identitātes saglabāšana darbā ar uzņēmējiem.

Nodarbības ietvaros tika runāts arī par atbildību internetā un spēju “filtrēt” informāciju, lai atšķirtu viltus ziņas no patiesām un izvairītos dalīties ar nepatiesu informāciju. Tāpat dalībnieki uzzināja par Instagram mārketinga niansēm un, kas jāņem vērā, veidojot sava Instagram konta tēlu un saturu.

Nodarbības noslēgumā I. Florence-Vīksne dalībniekiem pastāstīja par plusiem un mīnusiem, darbojoties internetā un sociālajās platformās, norādot, ka plusu noteikti ir vairāk, jo sociālo tīklu platformas turpinās attīstīties un kļūs par arvien lielāku cilvēku ikdienas sastāvdaļu.

Gan Ievas Florences-Vīksnes, gan Klintas Ločmeles nodarbību ieraksti pieejami Ventspils Digitālā centra Facebook profilā. Nodarbības tika īstenotas starptautiskā projekta “Pārliecinies par datu patiesumu!” ietvaros.