Noslēgusies “Vispasaules drošāka interneta diena”! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Noslēgusies “Vispasaules drošāka interneta diena”!

Otrdien, 11. februārī, Ventspils 2. pamatskolā tika atzīmēta “Vispasaules Drošāka interneta diena”, pulcējot Ventspils vispārizglītojošo skolu 4. klašu komandas, kas veicot dažādus uzdevumus, uzzināja plašāk par drošību internetā.

Pasākumā piedalījās 6 komandas no Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils Pārventas pamatskolas, Ventspils 1. pamatskolas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils Centra sākumskolas un Ventspils 2. pamatskolas. Katru komandu pārstāvēja 4 skolēni un skolotājs.

Dalībnieki savas zināšanas pārbaudīja, veicot 7 dažādus uzdevumus, izmantojot dažādas tehnoloģijas: LittleBits konstruktorus, Bee-Bot robotu bitītes, QR kodus. Skolēni meklēja atbildes uz jautājumiem, kā arī veica testus par viltus ziņām un iepazinās ar dažādiem terminiem par tēmu “Drošība internetā”.

Noslēdzoties pasākumam visi dalībnieki saņēma pateicības par dalību pasākumā. “Vispasaules drošāka interneta diena” ir kļuvusi par tradīciju Ventspilī un šogad Ventspils 2. pamatskola sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru pasākumu organizēja jau 5. gadu.