Notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?”

9. un 10. oktobrī Ventspils Jauniešu mājā un Ventspils Digitālajā centrā norisināsies pieredzes apmaiņas seminārs “Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?”. Seminārā būs iespēja iepazīt darba ar jaunatni pieredzi Ventspilī, kā arī praktiskajās mācībās apgūt jaunas digitālā darba prasmes, kas vērstas uz jauniešu līdzdalības veicināšanu.

Seminārā ar savu pieredzi dalīsies Ventspils, Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2020,  darbā ar jaunatni iesaistītas organizācijas, kā arī notiks praktiskās mācības par tēmām “Digitālie rīki jauniešu iesaistes un līdzdalības veicināšanai” un “Digitālo rīku izmantošana līdzdalības aktivitātes īstenošanā”. Apmācībās semināra dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādus tiešsaistes rīkus izmantošanai darbam ar jaunatni, piemēram, QR kodi, paplašinātā realitāte, viktorīnas, tiešsaistes spēļu spēlēšana un citas platformas. Notiks arī praktiskās darbnīcas: vizuāli efektīva plakāta izveide, infografikas ar stāstu, mana mazā video studija un spēļošana ar Minecraft.

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieki, nevalstisko organizāciju un citu institūciju pārstāvji, kuru darbs norit ciešā saskarē ar jauniešiem. Pieteikties semināram iespējams līdz 6. oktobrim šeit: www.adre.se/seminarsventspili. Ar semināra programmu iespējams iepazīties šeit: www.adre.se/seminaraprogramma. Semināra klātienes dalībniekiem tiek nodrošinātas naktsmītnes un ēdināšana. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Šo semināru Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2020 organizē Ventspils Jauniešu māja un Ventspils Digitālais centrs un tā norisi līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros, kā arī Ventspils pilsētas pašvaldība.