Ventspils Digitālais centrs piedāvā pakalpojumus pieteikt attālināti | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs piedāvā pakalpojumus pieteikt attālināti

Ar mērķi nodrošināt sociālo distancēšanos Ventspils Digitālais centrs piedāvā klientiem drukas, laminēšanas un iesiešanas darbus pieteikt attālināti, iesūtot failus elektroniski, Ventspils Digitālajā centrā ierodoties tikai pēc gataviem dokumentiem.

Lai saņemtu izdrukas, ielaminētos vai iesietos dokumentus, klientiem faili jānosūta uz e-pastu info.vdc@ventspils.lv, norādot pakalpojumus, kurus vēlas saņemt, kā arī rekvizītus: vārdu, uzvārdu, adresi un bankas kontu. Atbildes e-pastā klienti saņems rēķinu, kas 2 dienu laikā jāapmaksā elektroniski un jāatsūta maksājuma uzdevums.

Ventspils Digitālā centra publiskā zona arī turpmāk būs klientiem pieejama no plkst. 9:00 līdz 17:00, nodrošinot piekļuvi datoriem ierobežotā attālumā vienam no otra, lai patstāvīgi veiktu maksājumus un deklarētu skaitītāju rādījumus. Viena klienta apmeklējuma laiks 15 minūtes. Atgādinām, ka klātienē konsultācijas netiks sniegtas.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Digitālo centru rakstot uz e-pastu info.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem, un rūpēties par savu un apkārtējo veselību, apmeklējot iestādes tikai nepieciešamības gadījumā, nopietniem mērķiem.