Sievišķības stundas Ventspils Digitālajā centrā | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Sievišķības stundas Ventspils Digitālajā centrā

Tuvojoties Sieviešu dienai, Ventspils Digitālais centrs sagādājis īpašu pārsteigumu daiļā dzimuma pārstāvēm. Dāmām no 2. līdz 4. martam būs iespēja izbaudīt sievišķības stundas Ventspils Digitālajā centrā– apzināties savu unikalitāti un skaistumu.

Fotosesija.

Pirmdien, 2. martā, no plkst. 10:00 līdz 17:00 daiļā dzimuma pārstāves tiek aicinātas uz portretu fotosesiju. Par cilvēku vēsta katrs sejas vaibsts, smieklu krunciņas acu kaktiņos, dzimumzīmīte pie lūpas vai vasaras raibumi vaigos – tas viss padara katru sievieti par personību un īpašu. Fotogrāfe Margarita Zvejniece notvers fotomirkli, parādot katras sievietes unikālo būtību. Par apburošu grimu parūpēsies vizāžiste Anastasija Sorokina. Kopējais fotosesijas ilgums (grimēšanās un fotografēšanās) ir 30 minūtes.

Uzņemtās bildes tiks apstrādātas, katrai fotosesijas dalībniecei būs iespēja saņem piecas apstrādātas fotogrāfijas, kuras nedēļas laikā tiks nosūtītas uz e-pastu. Maksa par dalību fotosesijā:  5,00 EUR. Bildes var tikt publicētas, atspoguļojot pasākumu internetā.

“Urban Sketch Art” un dizaina priekšmetu apdrukas darbnīca.

Otrdien, 3.martā, un trešdien, 4.martā, no plkst. 17:00 līdz plkst. 20:00 dāmām būs iespēja atklāt savu radošo pusi, piedaloties mākslinieces Dainas Domašūtes “Urban Sketch Art” darbnīcā, radot unikālus mākslas darbus. Dalībniecēm būs iespēja iepazīties ar “Urban Shetching” zīmēšanu, kas vēsta, ka zīmēt var visi! Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai prasmes, tikai jāļaujas zīmēšanas brīvībai un burvībai.

Pēc tam, kad mākslas darbi būs tapuši, 4. martā “Apdrukas darbnīcā” tos būs iespēja pārnest uz dizaina priekšmetiem. Dalībnieces varēs iepazīt trīs dažādas apdrukas tehnikas – kanvas apdruku, sublimāciju un termodruku, kā arī izvēlēties dizaina priekšmetu savam mākslas darbam – krūzi, kreklu vai kanvu.

Ievērībai – “Urban Shetch Art” un dizaina priekšmetu apdrukas darbnīca ir kopēja vieniem un tiem pašiem dalībniekiem. Maksa par dalību darbnīcās:  5,00 EUR.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 63607607. Pieteikšanos neatlieciet uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots – maksimālais dalībnieku skaits vienā darbnīcā: 15 daiļā dzimuma pārstāves.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Digitālā centra lapā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.